Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Kalwaria

Kalwaria, Rymanów, podkarpackie

  • 155 000 zł
  • 1 497 m²
  • 103,54 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Wojta...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Kalwaria

Kalwaria, Rymanów, podkarpackie

zaktualizowane:
10 maja 2026

155 000 zł

1 497 m²

103,54 zł/m²

Działka budowlana, ul. Kalwaria

Zaktualizowane: 10 maja 2026

155 000 zł 1 497 m² 103,54 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 155 000 zł (103,54 zł/m²)
  • Media: prąd, gaz
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 10.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 14,97 ar (nr ewidencyjny 12/13, obręb Posada Górna). Nieruchomość jest w pełni przygotowana do natychmiastowego rozpoczęcia inwestycji.

NAJWIĘKSZE ATUTY:

Prąd na działce: Zamontowana skrzynka elektryczna. W tym rejonie czas oczekiwania na przyłącz PGE wynosi obecnie nawet 18 miesięcy. Tutaj prąd budowlany masz dostępny od dnia zakupu. (...)

Agent

Małgorzata Wojtanowska

501 386...

501 386 510

501 386 510

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Wojtanowska

501 386...

501 386 510

501 386 510

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy